Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Donika

Pershendetje si jeni? Doja te merja mendimin tuaj e dashur.Kam bebin 6 muajsh e gjysem, ushqehet me formule,ne 5 muaj e ca fillova ti pergatisja ushqime te ngurta si fruta perime,kam marre edhe ushqime te gatshme ne barnatore hipp ndonese do te haje,por nuk hapte aspak gojen,mendoja se eshte heret edhe pak,por as tani nuk ka interes fare,refuzon cdo ushqim qe i ofroj,vetem mbyll buzet dhe ben naze.Kam tentuar tia zgjase oren e qumshtit me mendimin se do te kete urri dhe do te haje,mirepo jo as kjo nuk funksionoi..A mund te me thoni cfare mund te bej ju lutem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X