Pernenat 3 Korrik, 2020 1202

Dokumentet e djalit

Nena dua te iki ne shqipri me djalin por djali esht ne emer te jatit sepse kur lindi e rregjistruam se burri ishte me lwtra italiane dhe i mori direkt dhe cuni. cfare duhet te bej qe mos te mw japin probleme jetoj në Itali ❤️ flm nena

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X