Pernenat 1 Korrik, 2020 136

Dokumente per llogari bankare

Pershendetje nena,
A mund te me tregoni se cfare dokumentash duhen per ti hapur nje llogari bankare bebit tim?
Pucje per ju dhe bebushat🤗


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X