Pernenat 9 Shtator, 2020 106

Dokumente Itali

Pershendetje te dashura Nena.Jetoj ne itali dhe duhet te bej carta identità jam me permesso mediche .Kam hyr ne muajin e nente te shtatezanise .Per shkak te apendemise me ka shkuar shum vone me dokumentat .Cfare letrash me duhen per ti dorezuar ne komun.A mundem te perfitoj nga bonusi qe japin per mamin dhe per bebin ketu ne itali.Do me ndihmonit shum me mendimet tuaja Nena te dashura

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X