Pernenat 20 Nëntor, 2019 261

Dokumente Gjermani

Pershendetje nena me falni se jam jasht teme por kam nje pyetje per nenat qe jetojn ne gjermani nese mund te me ndihmojn. Kam burrin ne gjermani me kontrat pune dhe kemi mar letrat per dy vjet, tani problemi esht qe pronari do ta perzej burrin nga puna se nuk di mir gjuhen , a ka te drejte burri te gjej nje kontrat tjeter pune nese kjo ndodh sepse burri ka nje vit e gjys ketu? Faleminderit nese e postoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X