Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Dokumentat per te kaluar kufirin

Pershendetje nena .
Doja te pyesja per nenat qe jetojn ne greqi vajza ime ska mbushur vitin akoma dhe duam te shkojme ne shqiperi por ska pashaport ju me cfare keni kaluar;


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X