Pernenat 6 Gusht, 2021 0

Dokumentat e femijes qe do linde ne Greqi

Prsh nena ketu ne greqi vetem burrin kam me letra un jam pa letra nese lind ketu femija mer letra si i ati apo jo
e pas 1 muaj lindje me duhet te iki ne Shqipëri patjeter te iki vetem me femijen duhet dhe babai te jet prezent ne dogan apo sesht prb kjo dhe a lejohet te iki me avjon me femij 1 muajsh po femijes i lejohet te vi prap pa prb ne gr mer letrat si burri apo jo ju lutem dhe kush ka pat rast keshtu tme trg dicka Faleminderit shm prgj Anonim😇


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X