Pernenat 29 Korrik, 2019 627

Dokumentacion

Përshëndetje Jetoj ne greqi dhe kam ardhur me pashaporten me mbiemrin e vajzerise dhe kam dy vjet Kam bere cekebrim dhe kam marr mbiemrin e burrit Do vi ne Shqiperi dhe do bej bashkim familjar dhe nrm do ndryshoj pashaportë dhe do behet me mbiemrin e burrit Aa ka ndonje mundësi mos te paguhet gjoba??? Ju flm te gjithave


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X