Pernenat 13 Maj, 2021 0

Dokumentacion

Pershendetje, anonim ju lutem
Kam motren ketu ne Greqi bashke me djalin e saj pa dokumenta ,burri i saj ka. Meqe djali nuk ka AMKA nuk mund te shkoje ne shkolle sepse nuk ploteson dot formularin per self-testin . ne shkolle duhet kodi i plotesimit cdo te hene dhe te enjte. Nese dikush ka rastin tone,si po vepron dhe si mund te nxjerrim amken per djalin. Ju falenderojme

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X