Pernenat 21 Prill, 2020 89

Dokumenta leje lindje

Nena pershendetje. Iu lutem me ndihmoni dot te me tregoni se cilat dokumenta duhet te dorzoj te puna per lejen e lindjes. Di qe duhen fotokopjo e ID dy raporte ai i paralindjes dhe ai 63 diteshi nga marteniteti. Po tjeter moj nena ca duhet. Flm nese me ndihmoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X