Pernenat 2 Nëntor, 2019 222

Dokument

Pershendetje nena te dashura ti keni mir dhe me jet bebushat tuaj😘😘
Doja te ndaja me ju nje problem timin nqs dhe ju keni pas rast te till. Ne muajin Mars te ktij viti erdha ne itali me pashaport dhe ne gusht linda djalin kto dit me del permesso 6mujore a kam te drejt te shkoj ne Shqiperi me rast in e festave ne fundvit me pashaport. A funksionon me kjo pashaport apo duhet ber tjeter meqense kaluan 3 muaj shum faleminderit nese keni njohuri per kete te pegjigjenii 😘😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X