Pernenat 28 Gusht, 2019 547

Doktoresha me tha te mbaj diete ne shtatzeni, cfare me keshilloni?

Prsh jam ne javen e 15 te shtatzania sot bera viziten e radhes dhe kisha shtuar 4 kg doktoresha me tha duhet te mbaj diete deri muajin tjeter duhet te shtoj vetem 1kg cfare diete me keshilloni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X