Pernenat 6 Nëntor, 2019 250

Doktor

Pershendetje nena,,ju lutem kush me jep informacion per doktor llukan llumbullaku,si eshte si doktor dhe si quhet klinika e tij private e ku ndodhet?ju lutem anonim..shumm flm


  1. avatar Anonim-432

    Punon perballe maternitetit Koco Gliozheni pas ores 17:30

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X