Pernenat 1 Nëntor, 2021 0

Doktor

Pershendetje nena ! Kush me ndihmon me nje nr cel te doktor Florjan Llabani tek materniteti Koco Glozheni. Faleminderit anonim


  1. avatar Anonim-105435

    Ne qofte se do mund ta gjej un nr e doktorit qe kerko nese se ke gjetur akoma dhe a mund ta shohesh komentin tim te lutem.
    Si mund ta kuptoj nese jam shtatzan e kam shkr nese ke njohuri 🙏.
    Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X