Pernenat 25 Tetor, 2019 427

Dogana

Prsh ..dua te dal.jasht teme .. dua te kthem me nshqiperi jetoj ne greqi kam nje vajz 3 muajshe vajzes nuk i kam ber pashaport …si mund ta kaloj ..vajza eshte ne mbiemrin tim dhe nuk i nifet emri i te atit ne letra …ju lutem me jepni dot ndonje zgjidhje se spo di si te veproj … flm dhe ti kini mir bebushat 😊😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X