Pernenat 22 Dhjetor, 2020 288

Do ju lutesha te me ndihmonit

Pershendetje une jam ejona 26 vjec jam nena E nje djali kater vjecar. Jetoj ne korce. Bashkeshorti faktikisht nuk me jeton me . Jetoj vetem me djalin she nenen time te paralizuar e cila do kujdestari 24 ore. Faktikisht jam e pa pune dhe jam ne nje gjendje teper te mjerueshme. Energji elektrike nuk kam .dru per soben nuk jam mundesi qe te blej qe te pakten biri im te ndihej ngrohte ne keto dite te ftohta dimri. Me besoni qe dhe ushqim na ndihmojne komshiet e pallatit. Do ju lutesha te vendosnit doren ne zemer e te me ndihmonit me sa do pak. Nuk e duroj dot femijen Tim qe sa here vjen akshami vetem qan me te Madhe se ka frike nga erresira,


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X