Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Djersitja te femijet

Pershendetje. Kam vajzen 2 vjec e 3 muaj. Po behen gati 4-5 muaj qe vajza me djersin shum (nderkoh deri ne 2 vjec ka qen femije qe nuk djersinte). I kam ber analizat e diabetit, provat e melcise, anlize gjaku komplet, gjendrAt e tiroidevetw cilat i kan dal shum mir dhe D3 i ka dal si vlere 30.5.Por perseri jam shum ne merak pasi here here thote o ma kam vape dhe ne ato momente direkt behet uje ne djerse.Nga se mund ti vije e gjithe kjo?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe i keni bere analizat e kane rezultuar mire, kjo mund te jete edhe gjenetike

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X