Pernenat 7 Dhjetor, 2020 136

Djersitja e bebit

Pershendetje kam djalin 8 mujsh dhe me djersit shum ne cdo moment djersitet

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Ju rekomandoj ti beni nje analize gjaku
    Gjak komplet
    Sideremi/Ferritinemi

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X