Pernenat 19 Nëntor, 2020 153

Djare te bebet

Pershendetje ,kam djalin 5 javsh dhe me ka bere bark gjithe mujin dhe vazhdon akoma 7-8 here ne dite ,e ushqej me gji dhe ne viziten e mujit me kish marre 800 gr peshe eshte normale barku apo shqetesohem kot?Doktoresha me dha Yovita me ja perdor por sme dha asnje efekt.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X