Pernenat 14 Nëntor, 2019 241

Djali trembet në gjumë. Çfare te bej?

Pershendetje nena. Kam djalin nje muaj dhe qe kur ka lindur trembet shume ne gjume aq sa i del gjumi dhe ndonjehere qan. Kerkon vetem te kapet pas dickaje kur trembet. E ka kaluar ndonje tjeter si situate? Ndonje keshille si te permiresohet me gjumin? Ju falenderoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X