Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Djali nuk shton peshe dhe pse ushqehet mire

Pershendetje! Kam djalin 19 muajsh ha shume mire ushqim per mashalla ska naze per asnje gje,mirpo ve reh qe eshte shume i dobet nuk merr fare shendet sa dhe brinjet i dallohen shume,si ka mundesi kjo gje?? Dhe dicka tjtr ju lutem si tja beje me qumeshtin sapo i hoqa gjirin,nuk me fute ne goje asnje lloj qumeshti …??

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Do ishte mire te me thonit sa peshon sa i gjate eshte aktualisht dhe sa kane qene keto parametra ne lindje per te bete nje vleresim me te mire te zhvillimit… nese me syrin tend si nene sheh qe ai nuk shton ju rekomandoj ti beni nje analize fece per parazit dhe nje analize gjaku komplet sideremi dhe ferritinemi

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X