Pernenat 9 Maj, 2020 1140

Djali nuk ha shume ushqim

Peshendetje Jam nje nëne dhe i kam nje djale qe eshte lindur para kohe 24 java tash i ben 2 vjet dhe ka 8 kg nuk han kurrgja vec tamal me zor .Kish pas deshir mdim e naj nëne qe ka femij se jom shum ne hall qe nuk han …Ju peshendes nga Gjermania

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Pesha e femijes tuaj per moshen nuk eshte e duhura, eshte nje femije nenpeshe. Me dergoni menune ditore te djalit tuaj( vaktet) e sa sasi konsumon

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X