Pernenat 5 Mars, 2021 0

Djali 7 vjeç urinon natën.

Pershendetje dhe ju falenderoj per rubriken tuaj. Kam djalin 7 vjec shume aktiv, vrapon hidhet luan bertet etj dhe ne darke fle shume rende. Nuk e ve diten ne gjume pasi fle vone naten plus dhe vet nuk do te fle. Cdo nate ai urinon. Une e ngre cdo nate dhe shkon e ben ne banjo po plus ka urinuar ose do urinoj me vone ne krevat. Edhe gojen e ka marr me vones edhe bebelinon e preu rreth 3vjec e gjysme diten se naten vazhdon ta bej. A nevoitet mjek? Theksoj se nuk i jap lengje ne darke po perseri vazhdon. Gjate dites shkon shume rralle ne bonjo 2 a 3 here vetem.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X