Pernenat 21 Dhjetor, 2020 52

Djali 6 mujsh

djali 6 mujsh nuk del dot jash e ushqej gji tani kam fillu frutat qan shum kur deë 1 her 7 dit ca sygjeroni si ta ndihmoj

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Kujdes ne dieten ushqimore, te jete e pasur me perime dhe fruta, te konsumoje uje e ju rekomandoj ti nisin peginpol

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X