Pernenat 9 Janar, 2020 205

Djali 4 muajsh

Djali sapo ka bere 4 muaj por u beren 3 dite qe po del jashte ne forme bakru.
Gjithashtu po me grindet shume dhe e mban doren gjithe kohes ne goje dhe i jan skuqur pak mishrat e dhembeve …a kane lidhje me njera tjetren keto…dmth dalja e dhembeve fillon me heqje barku?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe ka skuqje te gingivave( mishrave te dhembeve) e diare ka nisur pergatitja e daljes se dhembeve, ju rekomandoj te perdorni fermente lattici ( p. sh simbiosistem gocce)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X