Pernenat 8 Maj, 2020 268

Diskutimi

Prsh nëna
jam një nënë e vajze 3 vjeç
dhe nga gjendja ekonomike nk jam mir
duke qenë se dhe tani nk punoj as un as burri
dhe s’kam rroba për vajzën 😢
do ju lutesha nënave që kanë mundësi rrobat që si duhen më tmi japin për vajzën 😢😭
ju lutem nëna 😭😭🙏
anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X