Pernenat 2 Nëntor, 2019 325

Diskutime

Pershendetje.

Kam nje teme diskutimi. A mendoni se eshte e drejte qe nje burre te ndahet me gruan dhe femijet, per tevetmen arsye se familja i kundervihen nuses dhe nuk e duan. Dhe burri qe gjendet mes dy zjrreve zgjedh familjen e pare dhe jo familjen e re me grua dhe femije( i vetmi shkak pa asnje lloj te keqje mes bashkeshorteve)
Flm


  1. avatar Anonim-3787

    Nje mashkull i tille nuk eshte burre dhe as qe e di cfare eshte familja.

  2. avatar Anonim-432

    Ti duhet te besh per vete burrin zemer dhe jo te rrish ne pritje te ndarjes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X