Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Disa pucra

Kame femijet me kte kshu i jane bere gjithe trupi me kokrra dhe kur i shtyp dalin uje cfare eshte e kale cuar te pediatrja me thote e kane vete


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Do doja me sh informacion.. cfare moshe kane femijet, kur i kane dale? Kane te kruara? Ka qene ne ndonje ambient te ri? I ke dhene ndonje ushqim te ri? Ke ndryshuar shampo, detergjent…?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X