Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Dieta per bebe

Kam femije qe hyn ne muajin e 6 dhe dua ti filloj ushqimin cfare me rekomandoni ju lutem si fillim


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Si fillim Ju rekomandoj frutat( leng ose pure) molle, karrote e me
    Pas duke shtuar frutat e tjera, pas 2 javesh pas frutave niset supa me
    Perime( patate e embel me karrote zien frulojet shtohet vaj ulliri per femije dhe djath mio, gradualisht cdo 3-4 dite shtohet nje perim i ri)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X