Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Diarre dhe fryrje barku

Pershendetje, deshta me e nda me juve nje shqetesim qe e kam per djalin tim 2vjet e 5 muaj, ka pas diarre vjellje kam qendru me te ne spital 4 dit , eshte permiresu mbas daljes ne spital ne tri ditet e fundit ka fryrje te barkut dhe forcim, qka mundet me qen shkaktar, gazrat po duket sikur e ka te veshtir ti nxjerr , barkqitje urinim e ka normal tej ne momentin e fryrjes, por pas fryrjes prap fillon barkqitje shume e holl edhe ndonje here k dhe vjellje, edhe gogsim shume te madh?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje analize fece per hylobacter pylori dhekoprokulture

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X