Pernenat 2 Qershor, 2021 0

Diarre

Pershendetje, a ka ndonje ushqim qe mund ta ndihmoje femijen per diarrene, perpara se ta coj te mjeku? Eshte 4 vjece dhe ka diten e dyte te diarrese

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X