Pernenat 9 Maj, 2020 460

Dhuroj karroce

Pershendetje nena

Dua te dhuroj nje karroce , kush nga nenat eshte e interesuar te komentoje dhe e kontaktoj une .☺️

 1. avatar Anonim-7800

  Me shkruaj mua. Per karrocen

 2. Klevi Klodi Xhesi Lr

  Me shkruaj mua per karrocen

 3. Paola Mahmudi Ilami

  Psh e duruat karrocen

 4. Klevi Klodi Xhesi Lr

  Po kush e ka kete karrocen.

 5. Klevi Klodi Xhesi Lr

  A esht akoma karroca ne gjendje .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X