Pernenat 30 Shtator, 2020 308

dhimbjet e barkut te foshnjat

pershendetje amani moj nena si ja keniber me dhimbjet e barkut te femijes pasi jam nene per here te pare dhe kam shum frik djali gjith kohen shtrengohet e skuqet i gjithi dhe ka shum gazra i kam mar dhe ilace asnje gje cfar me sugjeroni

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Colicat e infantit( dhimbjet e barkut) zgjasin deri ne 3 muaj, ju rekomandoj qe pas pirjes ta mbani ne pozicion vertikal e ta ndihmoninte bej gromsiren, ju rekomandoj banjot e shpeshta me uje te ngrohte, masazhet me pellemben e dores tuaj me baby colic relief gel dhe nje medikament lenispass gocce 3 hete nga 10’pika

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X