Pernenat 6 Tetor, 2020 624

Dhimbje veshi

pershendetje te nderuara kam djalin 2 muajsh dhe po ka dhimbje ne veshin e djathte si mundem ti ndihmoj qe ta kaloj ket dhimbje sa me shpejt gjithashtu nganjiher nuk po ma mer gjirin si te veproj

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Perdori
    Sol.Otipax 3 here nga 2 pika ne secilin vesh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X