Pernenat 17 Gusht, 2020 7506

Dhimbje veshi

Pershendetje un sapo kam ngel shtatzan per her te dy kam djalin 4 vjec por tani jam 6 jav shtatzan dhe tani me ka filluar shum dhimje veshi kurse perpara sme ka pas dhimje fare cfar me sygjeroni te baj jam shum keq qe tre dit nuk me len te flej gjum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X