Pernenat 31 Korrik, 2020 38

Dhimbje veshi

Mirembrema! E kam djalin 1 vjec dhe prej disa ditesh e con here pas here doren tek veshi. Edhe jashqitja ka pasur ngjyre jeshile te erret. Mos valle ka dhimbje veshi..? Ju lutem me ktheni nje pergjigjje..! Ju falefaleminderit!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X