Pernenat 26 Korrik, 2020 237

Dhimbje ne shtatzani

Pershendetje
Jam 7 muajshe shtatzane doja tju pysja per dhimbje ne anen e majt ne bark cfare mund te jet me mban pak dhe me leshon behet si e fort theksoj qe nuk me ka ndodhur me perpara vetem sot
Ju flm 😌

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X