Pernenat 4 Maj, 2020 112

Dhimbje ne anen e majte

Kam nje dhimbje ne krahun e majte ne fund te barkut. Dhe kapsllek keto dy dite . ?


  1. Artila Berisha

    Une kam te njejtin problem, pasi qe bera analizat mu desh te prisja 40 dite per pergjigjje, pasi jetoj ne amerike dhe karantina nuk me lente te shkoj ne spital, mjeku tha qe kam cist te vogel o ariane. Une te keshilloj cdo mengjes ta hash nje kokerr huder me uje, sikur barna. Ashtu bej une dhe me ndihmone

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X