Pernenat 24 Dhjetor, 2019 332

Dhimbje gjoksi pas lindjes

Pershendetje Doktoresh ka gati 4muaj qe kam.lindur ,jam nen per her tpar njeri nga gjokset me dhemb shum , kam frik tja jap djalit se mdel.gjak


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj gjithmone para se ti jepni gji djalit ti lani gjokset me uje te ngrohte dhe pas ushqyerjes te perdormi nje crem per hidratimin e rigjenerimin e kokave te gjirit. ( p. sh Nipple care)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X