Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Dhimbje barku ne tremujorin e pare te shtatzanise

pershendetje jam ne muajin e 2 te shtatzanis dhe kam dhimbje ne fund te barkut qe 2 dit si kur ftohesh me dhem fundi barkut por jo dhimbje te forta a esht normale apo jo


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X