Pernenat 19 Dhjetor, 2019 128

Dhimbje barku ne shtatzani!

Doja tju pyesja per dicka , jam 19 javeshe ,sot lava pak shtepine dhe tani kam ca shtrengime ne fund te barkut por jo shum shqetesuese , theksoj qe nuk jam nen regjim shtrati , nuk e di pse me ndodhi kjo sot. Dhe sa javeshe eshte e pershtatshme per ekon morfologjike? Ju Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X