Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Dhimbje barku

Pershendetje, kam vajzen dy javeshe dhe nuk ben rehat. Ka dhimbje barku. Ju lutem cfare duhet te bej.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Masazhe me pellemben e dores, banjo te ngrohta, medikament me
    Pika( lenispass gocce)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X