Pernenat 2 Shtator, 2021 0

Dhimbje barku

Jam ne javen e 11
Kam dhimbje barku kur eci ose dhe kur bej ujin e holle.
Ka ndo nje problem ti kesh kto dhimbje ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X