Pernenat 30 Qershor, 2021 0

Dhimbje barku

Pershendetje , kam djalin 29 ditesh dhe ka sh dhimbje barku qan sh shpesh dhe renkon , i kam pare mos i dhembin veshet por nk ka reagim, cfare me sugjeroni ti jap, pin qumesht formul aptamil , pin nje her ne 2-3 ore 60 ml


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju keshilloj ti shtoni sasine e qumeshtit 90-120 ml cdo 4 h
    Ju rekomandoj per dhimbjet e barkut ti beni masazhe me pellemben e dores tuaj ne forme rrethore ne drejtim te akrepave te ores, banjo me uje te ngrohte, e mbani ne pozicion vertikal te bej gromsiren pasi pine, jepni mylicon gocce 3 hete (10-20 pika)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X