Pernenat 16 Dhjetor, 2019 469

Dhimbje apo falje

Pershendetje
Dje pata debat te forte me burrin dhe ai kishte pire Dhe per her te par me eshte versul
Me vuri doren te floket Dhe sic e kishte doren mi terhoqi aq forte sa mu shkule nje dore e mire flokesh e me ka ngelur vtm lekura boshe ne pjesen para Dhe skam si è mbuloj se eshte forte e dukshme. Dua te di a do me bien me ato floke te mbushet vendi Dhe cfare duhet te perdor se tani nuk po qaj dhimbjen para ksaj?! Flm Dhe pa ofendime ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X