Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Dhimbja e fytit

djali im eshte 11 muajsh,dhe para dy dite kishte temperatur, mirpo me Sirup i kaloj,pastaj e vrejta dhe i dhimbte fyti,per shkak se sa here pinte nga gjiri bente si me vjell,dhe sot ka dhe nje koll te shpesht, zerin e ngjizur ,a ka ndonje menyr qe ta qetesojme dhimbjen e fytit apo Kollen tek femijet 11 muajsh,dhe ceki qe ka nje jave te tere qe nuk ben gjum Siq duhet ?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X