Pernenat 30 Shtator, 2021 0

Dhimbja e barkut

Pershendetje si je? Djali im esht 2 muajshe dhe ka dhimbje barku nuk e di qfar mund ti bej .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ta mbani ne pozicion vertikal pasi pine, qe ta ndihmoni te bej gromsiren, banjo me uje te ngrohte, masazhet me pellemben e dores tuaj ne forme rrethore ne drejtin te akrepave re ores, kujdes nena ne ushqimet qe konsumon( nese e ka me gji) dhe se fundi medikamente me permbajtje simeticon

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X