Pernenat 26 Korrik, 2020 89

Dhimbja e barkut ne shtatezani

A eshte normale dhimbja e barkut ne shtatezani dhe nga shkaktohet m shum pasi jam 7 javeshe shtatezane shpesheher kam dhimbje barku dhe nuk mundem te ha dot pasi m perzihet nga cdo gj kur kam dhimbje barku?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X