Pernenat 13 Nëntor, 2019 324

Dhembi

Pershendetje doktorr beba ime ka lind 2800 tash i ka 5100 e diqka a esht pesha normale theksoj se vetem me gji e kam dhe pytja. tjeter beba i ka 2 muj e 2 jav por qe 1 jav grindet me gji ska ndodh asnje dit deri me tash a ka munsi qe dhami ti del


  1. avatar Anonim-432

    Cdo bebe grindet.Peshen e ka shume mire. Ta keni me jete beben

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X