Pernenat 25 Gusht, 2020 1240

Dhembi i pare

Pershendetje nena doja te dija kur mund te dali dhembi I par nje bebeje sepse vajza ime dhe Pak Ben 6 muajshe dhe grindet shum dhe CDO gje I fut ne goje flm shum ju uroj te gjith te mirat

  1. avatar Anonim-3787

    Nuk ka nje kohe fikse,disa bebeve u dalin qe 4 muajsh e disave pasi mbushin 1 vjec,goces time i pari i ka dal 11 muajshe pasi grindej qe 4 muajshe prej tij.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Dalja e dhembeve nuk ka moshe fikse te percaktuar eshte e ndryshme ne femije te ndryshem, femija juaj eshte ne fazen fikse te pergatitjes se daljes se dhembeve

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X